!!! Atvainojiet! Pasūtījuma minimālā summa ir 10 EUR !!!

Par IRWIN instrumentiem

Uzņēmums IRWIN Industrial Tool Company (ASV) ir augstas kvalitātes rokas instrumentu un elektroinstrumentu piederumu vadošais ražotājs un piegādātājs profesionāļiem, kas novērtē izturību un efektivitāti.


IRWIN produktu markas ieņem augstas pozīcijas rokas instrumentu un elektroinstrumentu piederumu jomā visā pasaulē. Pie tām pieder tādas pazīstamas markas kā: IRWIN ®, Vise - Grip ®, Marathon ®, Quick - Grip ®, Speedbor ®, Strait - Line ®, Marples ®, Unibit ®, un Hanson ® u.c.


Sākot ar 1895. gadu, kad tika izstrādāts pirmais mūsdienu IRWIN urbis kokam, un vēlāk progresējot, ar fiksējamo knaibļu Vise - Grip, spalvu urbju Speedbor, rokas zāģu Jack, spīļu Quick- Grip ieiešanu tirgū, uzņēmums ir neapstrīdams līderis profesionālu instrumentu ražošanā.


Sākot ar produkta izstrādes procesu un beidzot ar tā izplatīšanu un izmantošanu, mūsu mērķis ir ražot un piegādāt augstas kvalitātes instrumentus, kas apmierinātu pašu stingrāko profesionāļu prasības.


Šodien IRWIN ietilpst Newell Rubbermaid koncernā blakus tādiem pazīstamiem instrumentu ražotāju brendiem kā LENOX (urbšanas un griešanas instrumenti), SHARPIE (marķieri), DYMO (elektroniskie marķieri) u.c.


IRWINtools.lv piedāvā arī CORONA (rokas instrumenti), PROVIDUS+ un KEMPER (gāzes un degļi), ASHINE (dimanta diski un urbji), KETER (instrumentu kastes), LINDBLOMS KNIVAR (naži), HESKINS (līmlentas), KAPRO (mērinstrumenti), RAPID (fēni, līmes pistoles, skavotāji, naglotāji un kniedētāji), MARKAL / LA-CO (marķieri), ZIRCON (mērinstrumenti), BRENNENSTUHL (elektroierīces), KAPRIOL (instrumenti un apģērbi), KOMELON (mērinstrumenti), KSS (stiprinājumi), MEDID (mērinstrumenti), FISCHER (stiprinājumi), AVIORA (līmlentas) u.c.